ספורט ימי באילת

לעוף על המים אילת מציעים לכם הנופשים בעיר מגוון רחב של אטרקציות ימיות מטריפות חושים, לצד הפלגה בספינת מפרשים יוקרתית באורך של 15 מטרים הכולל אבזור מכל טוב.

הים באילת הוא זה שמביא את אילת להיות יעד תיירותי מוביל בקרב תיירים רבים ברחבי העולם. מפרץ אילת ידוע כמרהיב ביופיו בזכות שונית האלמוגים שבו, הקרבה לערי אדום והניגודיות שיש בו – בין מדבר חם, למים צלולים.

חלק בלתי נפרד מהחוויה של חופשה באילת, הוא פעילות של ספורט ימי באילת. אנו, בלעוף על המים אילת, נדאג שתהיה לכם חופשה מדהימה וחוויתית במגוון רחב של אטרקציות, המתאימות לכל גיל.

שייט טורנדו

3 אטרקציות בכרטיס 1!
חווית ספורט ימי מהנה המשלבת שיט ספורטיבי בסירה המהירה באילת, 350 כוחות סוס, לצד סיור מודרך בגבול הימי עם ירדן וצפייה בדולפינים ממרחק נגיעה.

שייט אקסטרים באילת

4 אטרקציות בכרטיס אחד לאלו מכם שבאמת רוצים להנות ולנצל כמעט את כל מה שניתן לנצל בספורט הימי באילת. 
חוויה מטריפת חושים לצעירים ומשפחות, המשלבת שיט אקסטרים בסירה המהירה ביותר באילת, בעלת 350 כוחות סוס!! לצד חוויה של אבובים, צפייה בדולפינים ממרחק נגיעה ושנרקול בשונית האלמוגים המרהיבה באילת.

שנירקול בים האדום

חוויה של רוגע והמון יופי בים האדום. בהפלגה אנו נעגון בעל ריף מדהים ביופיו ושמור, ובליווי מדריך נצלול ונצפה בשונית האלמוגים המדהימה של מפרץ אילת, ונצפה יחד בדגי נוי נדירים. חוויה מומלצת במיוחד לצעירים ומבוגרים כאחד.

סקי מים / וויקבורד

בין אם אתם מתחילים או גולשים מנוסים יש לנו הצעה מושלמת בשבילכם. למתחילים – הדרכה צמודה עם מדריך מקצועי הכוללת הסבר תיאורטי והתנסות מעשית בגלישה על מגלשיים או וייקבורד תוך שמירה על בטיחות ולמנוסים חוויה מטריפת חושים עם הנאה מובטחת.